کیک تولد و شیرینی میهمانی

طبق تم انتخابی برای جشن ، کیک تولد یا جشن با اشکال و مدل های دلخواه شما ، سفارش داده میشود.

کیک های فوندانت و خامه ای ، کاپ کیک و کوکی در طرح های متنوع و ژورنالی متناسب با تم تولد یا میهمانی

کیک تولد ، نشانه تولد

کیک تولد در بسیاری از کشور های دنیا به عنوان خوراکی و شیرینی نمادین جشن تولد در تولد ها مورد استفاده قرار می گیرد. هرچند هیچ الزام و استانداردی برای جنس و مواد بکار رفته در کیک وجود ندارد، با این حال رایج ترین کیک هایی که در تولد ها استفاده می شوند، کیک های اسفنجی وانیلی، شکلاتی و کیک های با تکه های میوه مانند موز یا توت فرنگی هستند.

کیک های تولد کودکان

انتخاب کیک مناسب، نقش ویژه ای در برگزاری جشن تولد کودک دلبند شما دارد. ممکن است سبک یا تم خاصی برای جشن تولد فرزندتان انتخاب کرده باشید، که خوب در اینصورت بهتر است کیک را با سبک و الگویی مشابه تم درنظر بگیرید. اگر نه، پیشنهاد می کنیم علایق مثبت کودکتان را در انتخاب کیک مناسب لحاظ کنید. شخصیت های کارتونی، همیشه محبوب کودکان هستند و در این موضوع می توانید گزینه مطمئنی داشته باشید.

از نظر شکل و ظاهر

کیک های گرد و مستطیل در بین سفارشات عمومیت بیشتری داررند و معمولا از کیک های مستطیلی برای سفارش کیک تصویری استفاده می شود. کیک های قلبی هم طی چند سال گذشته طرفداران زیادی پیدا کرده اند. البته تنوع ظاهری کیک ها این روز ها فراتر از این اشکال هندسی رفته. تا جایی که حتی کیک های چند طبقه در حال تبدیل شدن به کیک های فیگور و مدل های سه بعدی هستند.

شیرینی تر و کیک

شیرینی تر و کیک از بهترین خوراکی های مهمانی عصرانه برای سرو کنار نوشیدنی ها هستند.